ЕХО серця

Що таке ехокардіографія?

Ехокардіографія – це неінвазивний тест, який дозволяє кардіологу оцінити анатомію і функцію серця. Існує кілька методів обстежень, наприклад доплером, завдяки якому кардіолог може уважно відстежити кровотік для виявлення клапанної регургітації, аномальний рух крові між лівою та правою сторонами серця і перешкоди для нормального кровотоку. Єхокардіографію використовують для діагностики більшості захворювань серця, таких як: аномалії клапанів (хронічна клапанна хвороба), розширення камер серця (дилетаційна кардіоміопатія), вроджені захворювання (відкрита артеріальна протока та ін.), пухлини серця тощо. Окрім того, ЕхоКГ має перевагу над іншими методами діагностики захворювань ССС (серцево-судинна система), адже наш кардіолог може оцінити роботу серця в режимі реального часу.

У нашій ветеринарній клініці ЕХО серця тваринам роблять кваліфіковані фахівці на сучасному обладнанні.

    В ході обстеження враховуються наступні показники:

  • розміри серця та обсяги його порожнин;
  • стан перикарду (оболонки серця);
  • товщина серцевих стінок;
  • виявлення рубців на міокарді;
  • робота м’язів шлуночків (функції міокарда);
  • стан серцевих клапанів та їх функціонування;
  • особливості току крові в середині серця, виявлення патологічних струмів крові, визначення кров’яного тиску в серцевих камерах;
  • стан найбільших судин серця.

Як часто необхідно проводити ехокардіографію? Для тварин, що знаходяться в групі ризику кардіологічних захворювань, один раз на рік.

Ехокардіографія в ветеринарній клініці «Лада». В нашій клініці можна отримати консультацію досвідченого кардіолога — Гаркуші Іллі Євгеновича. На прийомі Ви отримаєте професіний огляд лікаря загальної практики, вузькопрофільний огляд лікаря-кардіолога, можливість пройти додаткову діагностику у вигляді ехокардіографії та/або ультразвукової діагностики органів черевної порожнини.

За детальнішою інформацією про дні прийому Гаркуші І.Є. звертайтесь за телефоном: (066)350-22-59 або (068)710-12-52.